Originální příslušenství BMW

Ušité na míru vašemu BMW

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou Originálního příslušenství BMW a zajistěte, aby byl Váš vůz dokonale vybaven na všechny cesty.

Můžete se těšit na inteligentní řešení v oblastech přepravy, zábavy a interiéru, stejně jako na naše nekompromisně sportovní příslušenství M Performance. Veškeré Originální příslušenství BMW je ušité na míru pro Váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu.Doplňky BMW M Performance – ryzí adrenalin

S doplňky BMW M Performance Parts získá vaše BMW jedinečný styl a speciální závodní charakter. Výkon, preciznost a ryzí estetika. Objevte rozmanitost doplňků pro každý model, které jsou zaměřené na zlepšení aerodynamiky, zvýraznění designu interiéru a exteriéru, úpravy podvozku a na kola.

Číst dál...

Láska k detailu – BMW letní kompletní kola

BMW Originální příslušenství, které je věrné svému názvu, je navrženo s precizností a inspirováno čistou funkčností. Rozšiřte svůj prostor, svůj styl, svou bezpečnost, a dodejte vašemu BMW speciální vzhled z každého úhlu pohledu.

Číst dál...

Nabíjení s vášní – doma i na cestách

Letošní léto bude výjimečné! Zaměřte se na nové dálky a stanovte si vysoké cíle. Vždy na vaší straně: vysoce efektivní BMW Originální příslušenství pro nabíjení. S BMW nabíjecími systémy pro domácí a veřejné nabíjení máte k dispozici všechny možnosti. Svůj vůz můžete pohodlně nabíjet kdykoli a kdekoli. Pro radost z elektrické jízdy bez omezení.

Číst dál...

Neomezené možnosti pro interiér Vašeho BMW

S BMW Originálním příslušenstvím: dokonalá příprava na každou cestu. Funkční prvky a nejlepší konektivita zajišťují maximální pohodlí a bezpečnost. Často i maličkosti znamenají skutečný rozdíl a zvyšují vaši radost z jízdy v každodenním životě nebo na delších cestách.

Číst dál...

Vyjděte vstříc létu plnému nápadů

Pěší turistika v horách, koupání v jezeře, krátká dovolená u moře nebo toulky Evropou – ať už máte na letošní léto jakékoli plány, s rozmanitým BMW Originálním příslušenstvím jste připraveni přijmout každou výzvu. Objevte novou, dobrodružnou stránku sezóny a uhánějte za sluncem bez jakýchkoli starostí.

Číst dál...

BMW Nabíječka baterie

S originální nabíječkou BMW bezpečně a spolehlivě dobijete baterii každého vozu nebo motocyklu BMW. Díky této nabíječce si zajistíte maximální výkon a životnost nabíjeného akumulátoru.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete