Kariéra

u Kopeckého

Náplň práce

  • prodej nových vozů převážně firemním klientům
  • zpracování cenových nabídek včetně nabídek na pojištění a financování
  • přímý kontakt a komunikace se zákazníky a budování obchodních vazeb
  • aktivní vyhledávání zákazníků
  • zodpovědnost za jednotlivé obchodní případy
  • prodej LCV vozů v rámci programu PEUGEOT Professional
  • seznamování se s všemi technickými a obchodními náležitostmi týkajících se nabízených vozidel

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • orientaci na výsledky, analytické a koncepční myšlení
  • reprezentativní vystupování, dobré komunikační dovednosti
  • praxe z prodeje nových vozů v rámci B2B
  • obchodní dovednosti
  • pokročilá znalost práce na PC (uživatelsky) - MS Office
  • certifikát ČNB - spotřebitelské úvěry + pojišťovací zprostředkovatel výhodou
  • ŘP skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • náročnou, avšak velice různorodou práci s vysokou mírou odpovědnosti
  • práce na novém, moderně vybaveném pracovišti
  • zázemí silné společnosti
  • odpovídající výkonové finanční ohodnocení + motivační benefity
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • firemní mobilní telefon

Pošlete nám Váš životopis:

  1. Jméno:(*)
    Zadejte prosím Vaše jméno.
  2. Příjmení:(*)
    Zadejte prosím Vaše příjmení.
  3. E-mail:(*)
    Zadejte prosím platný email.
  4. Telefon:(*)
    Zadejte prosím Váš telefon, ať Vás můžeme kontaktovat.
  5. Zpráva pro nás
    Neplatný Vstup
  6. Příloha
    Invalid Input
    Zde nahrajte svoje CV.
  7. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Zasláním svých údajů udělujete společnosti KOPECKÝ s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.