Peugeot 208

již od 394 000 Kč
Na první pohled je patrné, že nový PEUGEOT 208 je silná osobnost. Nízká silueta, dlouhá kapota a elegantní křivky vykreslující sportovní vůz, kterému lze jen stěží odolat. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost zdůrazňuje také černá střecha Black Diamondi, lesklé černé podběhy kol, ozdoby na zadním okénku a hliníková kola s diamantovým efektem.

Peugeot Kopecký Neodolatelný odvážný a sebevědomý design
Expresivní příď nového PEUGEOT 208 zaujme velkou maskou, moderním pohledem Full LED* světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LED* světly. Unikátní styl zadní části kromě lesklé černé lišty vyzdvihují také zářící zadní Full LED* světla se stejnou kresbou jakou mají přední světlomety. Dynamická strukturovaná zadní část nového PEUGEOT 208 se skládá z 2 spojlerů*, z nichž jeden má za úkol snížit spotřebu a druhý zlepšit jízdní vlastnosti. Sportovní vzhled vozu podtrhuje koncovka výfuku, která může být chromovaná*.

Místo řidiče - PEUGEOT i-Cockpit® 3D
Uvnitř vozu objevíte nejnovější generaci PEUGEOT i-Cockpit® 3Di s dynamickým kompaktním volantem se zabudovanými ovládacími prvky, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskou, velkým 10" HD dotykovým displejemi a 7 ovladači Toggles switchesi. Moderní prostředí v kabině můžete doladit pomocí výbavového paketu s osvětlením v 8 barevných* odstínech.

Spalovací motory a automatická převodovka EAT8
Dopřejte si intenzivní jízdní zážitky s účinnými a výkonnými motory nejnovější generace ‑ benzinovými PureTech a dieselovými BlueHDi. Jedná se o motory Euro 6 s optimalizovanoui spotřebou paliva vybavené systémem Stop & Start. Jakmile vyzkoušíte účinnost a flexibilitu nové převodovky EAT8* s páčkami pod volantem a elektrickým impulzním ovládáním, nebudete už chtít řídit jinak! Řazení je díky technologii Quickshift příjemné a rychlé.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.