Peugeot 208 MR2019

doprodej
Peugeot 208 se začal vyrábět od roku 2012 v Trnavské továrně na Slovensku jako nástupce modelu 207. V červnu 2015 prošel lehkým faceliftem, a v něm se vyráběl až do června 2019.

Peugeot Kopecký Peugeot 208 - mocná přitažlivost
Nová metalická barva Orange POWERi za sebou zanechává závan mladistvé svěžesti a dynamiky. Její třpytivý lesk se na světle rozzáří v celé své kráse. Je to moderní a živý odstín, který srší energií a zdůrazňuje vyhraněný charakter vozu i jeho řidiče.

Intuitivní a vzrušující řízení
Při pohledu zepředu vás zaujme přední nárazník s ostřeji prokreslenými rysy, který působí mohutnějším dojmem. Známkou kvality a odolnosti je rozšířená přední maska a masivnější chromovaný lem, který je nově celý zasazený do předního nárazníku.
Design přídě vozu doplňují nové přední světlomety ve dvoubarevném provedeníi. Maska v kombinaci černé barvy a chromu dodává světlometům pronikavější výraz, zatímco technoligie LEDi podtrhuje jejich technologickou vyspělost a propůjčuje jim šelmovský kočičí pohled.
V zadní části vozu upoutají pozornost zářící světla a jejich nová 3D LED kresba ve tvaru drápůi, která je typický stylovým rukopisem značky PEUGEOT. Propracovaný vzhled světel, jasná opálově červená barva a plasticky prokreslený 3D efekt z nich činí skutečné technologické skvosty.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.