Peugeot 3008

již od 562 000 Kč
Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu. Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.

Peugeot 3008 Kopecký Inspirativní design
Vnější design nového SUV PEUGEOT 3008 zdůrazňuje jeho reprezentativní styl a vyváženost síly i elegance. Nová modernizovaná příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu. Robustní a propracovaná příď nového SUV PEUGEOT 3008 s bezrámovou vertikální maskou chladiče, na kterou plynule navazují elegantní lamely, předznamenává budoucí designové trendy. Charakteristický světelný podpis PEUGEOT využívá již od základní úrovně technologii LED. Přední světlomety jsou orámované „kly“ denních světel s chromovanými špičkami. Full LED světlomety vybavené funkcí EVS. Dynamický a sportovní vzhled nového SUV PEUGEOT 3008 zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Elegantní chromovaná linie dokonale kopíruje tvar vozu. Při pohledu zezadu je moderní vzhled nového SUV PEUGEOT 3008 podpořen dokonalým sladěním lesklého černého pruhu, dynamických směrových světel a modernizovaných Full LED světel s 3D kresbou lvích drápů. Zadní světla jsou zakrytá kouřovým sklem, což opticky rozšiřuje černý pruh a vůz se zdá větší a sportovnější.

Potěšení z jízdy
Modernizované, ergonomicky a technologicky řešené místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchou a intuitivní obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zajistí vyšší pohodlí a bezpečnější cestování. Kompaktní multifunkční volant je zárukou přesnějšího řízení. Na novém centrálním 10″ HD dotykovém displeji s funkcí multi-touch se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním. Elegantní chromované přepínače umožňují rychlý a intuitivní přístup k funkcím vozu.Konfigurovatelná a plně přizpůsobitelnádigitální přístrojová deska má displej s vysokým rozlišením pro lepší čitelnost. V zorném poli řidiče se zobrazují informace důležité pro jízdu a řidič se tak může plně věnovat řízení.U plug-in hybridních verzí má PEUGEOT i-Cockpit® speciální rozhraní, které na přístrojové desce zobrazuje specifické informace o elektrické jízdě, jako je režim jízdy či dojezd v plně elektrickém režimu, a na centrálním dotykovém displeji statistiky spotřeby energie nebo technologickou animaci toků energie.

Konektivita
PEUGEOT Connect umožňuje přístup k celé řadě konektivních služeb prostřednictvím on-line navigace se službou TomTom. Získáte přehled o aktuální dopravní situaci, dostupnosti parkovišť, cenách pohonných hmot nebo o počasí v dané lokalitě. Funkce Mirror Screen umožní na centrálním dotykovém displeji zrcadlit aplikace kompatibilní s Apple CarPlayTM nebo Android AutoTM a svůj telefon můžete bezdrátově dobíjet v prostoru na palubní desce. Cestující vzadu mají pro nabíjení svých elektronických zařízení k dispozici dva USB porty. Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal®, který zprostředkuje prvotřídní zvukový projev díky deseti integrovaným reproduktorům. Nové mřížky středového a výškových reproduktorů jsou v provedení bronzová BELEM.

Výkonné a úsporné motory
S novým SUV PEUGEOT 3008 získáváte svobodu volby pohonné jednotky, aniž byste museli oželet vlastnosti charakteristické pro vozy PEUGEOT: prostornost, velký objem zavazadelníku a zejména potěšení z jízdy. Nové SUV PEUGEOT 3008 je dodávané s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start.

Benzinové motory pro maximální potěšení z jízdy a vysoký výkon:

  • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
  • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
  • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8

Dieselové motory kombinující výkon s nízkými emisemi škodlivin:

  • 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8

Automatická převodovka EAT8 s páčkami ručního řazení pod volantem zajistí díky technologii Quickshift rychlé a plynulé řazení. Výsledkem optimalizace řazení rychlostních stupňů je kromě zvýšení potěšení z jízdy i ekonomičtější provoz a uživatelský komfort.

Inovativní technologie
Asistenční systémy řízení nejnovější generace nového SUV PEUGEOT 3008 zvyšují pohodlí a bezpečnost cestování a jsou dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Ať už sledují pravidla silničního provozu (systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení) a pomáhají při orientaci v silničním provozu (Drive Assist Plus Pack, adaptivní tempomat ACC Stop&Go nebo systém udržení v daném jízdním pruhu), nebo analyzují vaše okolí (aktivní sledování mrtvého úhlu), tyto asistenční systémy jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.

Grip control – Systém Advanced Grip Control zahrnuje optimalizovanou kontrolu trakce a funkci Hill Assist Descent Control. Umožňuje přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu i v těch nejnáročnějších podmínkách jako je sníh, bláto či písek. Výkonnější verze HYBRID4 s pohonem všech kol, která rovněž využívá funkci Hill Assist Descent Control, nabízí více zážitků z řízení a lepší jízdní vlastnosti na silnici i v obtížném terénu.

Night vision – Při jízdě v noci exkluzivní systém NIGHT VISION detekuje pomocí infračervené kamery přítomnost chodců nebo zvířat před vozidlem mimo dosah světlometů na vzdálenost až 200 m. Při zjištění nebezpečí vás systém upozorní varovným signálem. Automatické nouzové brzdění se aktivuje v případě, že se v bezprostřední blízkosti vozidla nacházejí chodci nebo cyklisté.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS