Peugeot 3008 doprodej

již od 527 000 Kč
Unikátní SUV PEUGEOT 3008 vás přesvědčí svým ostře vyhraněným charakterem umocněným střechou v černém provedení Black Diamond a lesklým černým pásem na zádi vozu, v němž jsou zasazená zářící LED světla s motivem 3 drápů.

Peugeot Kopecký Inspirující design exteriéru
Pocit z interiéru je přenesen i vně vozu. Peugeot 3008 je nápadný a překvapuje silou svého charakteru. Účinek je intenzivní, jasný a samozřejmý: jde o SUV.

SUV Peugeot 3008 se však jen s tímto nespokojuje. Přidává smysl a emoce pro výsledný celek. Z vozu totiž především vyzařuje pocit harmonie, vyváženosti proporcí, správného dávkování. Design se inspiroval bezmeznou kreativitou designérů.

Přední vertikální maska je velmi výrazná, vyzařuje z ní pocit síly, až agresivity šelmy. Linie jsou čisté, jasné a vyvážené. Tón udává široká maska chladiče s chromovanými ploškami. Uprostřed hrdě trůní logo značky - lev harmonických proporcí. Vůz má díky halogenovým světlometům pronikavý pohled šelmy. Pokud jsou světlomety opatřeny full LED diodami (za příplatek), je pohled ještě výraznější. Najdeme zde mnoho širokých přívodů vzduchu. Expresivita této přední masky si žádá sebevědomí svého vlastníka a pocit sounáležitosti se značkou. Jde o opravdový Peugeot!

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.