Peugeot 3008 HYBRID

již od 1 005 000 Kč
Technologie nejnovější generace v novém SUV PEUGEOT 3008 HYBRID přispívají k maximálnímu potěšení z jízdy.

Peugeot 3008 Kopecký PLUG-IN HYBRID: všestrannost použití
Obě verze HYBRID 225 k FWD a HYBRID4 300 k AWD, které kombinují spalovací motor a elektromotor, se vyznačují výbornými jízdními vlastnostmi a dynamickým projevem. 100% elektrický režim zajistí výjimečné zážitky z jízdy. U plug-in hybridního vozu je možné volit mezi jízdou se spalovacím motorem nebo elektromotorem.

Potěšení z jízdy

 • Dojezd až 59 km (WLTP)
 • Plynulá dynamická jízda bez trhání
 • Jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu
 • Tichý chod

Úspory

 • Odhadovaná úspora paliva je v průměru 40 %
 • Dotační podpora – k dispozici v rámci programů vypsaných jednotlivými státními rezorty
 • Plně elektrický režim
 • Nižší servisní náklady díky jednodušší údržbě vozu

Snadné dobíjení

 • Snadné a intuitivní dobíjení za 7 h
 • Kompletní dobití již za 2 h
 • Aktuální statistiky jízd
 • Vzdálená správa vozu prostřednictvím aplikace MyPeugeot®

Plug-in hybridní pohon
Pro ještě větší potěšení z jízdy je SUV PEUGEOT 3008 v nabídce ve verzi HYBRID4 e-EAT8 s pohonem 4 kol a HYBRID e-EAT8 s pohonem 2 kol. Vůz pohání benzinový motor 1.6 PureTech 147 kW/200 k u verze HYBRID4 a 132 kW/180 k u verze HYBRID nebo elektromotor 81 kW/110 k vepředu u verze HYBRID4 a HYBRID a druhý elektromotor 81 kW vzadu u verze HYBRID4.

Lithium-iontová baterie (240-400V)
Dojezd vozu v plně elektrickém režimu je 59 km WLTP (69 km NEDC) u verze HYBRID4 a až 56 km WLTP (65 km NEDC) u verze HYBRID. Vysokonapěťová baterie je uložená pod zadními sedadly a nezabírá místo v zavazadlovém prostoru a její kapacita baterie je 13,2 kWh. Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % kapacity baterie. S funkcí e-SAVE si řidič může naplánovat dostatečnou rezervu elektrické energie, kterou bude potřebovat v průběhu jízdy. Tato funkce je užitečná zejména pokud ví, že se bude pohybovat v nízkoemisních zónách evropských měst.

Dojezd v plně elektrickém režimu až 59 km (WLTP)
Dojezd lithium-iontové baterie nového SUV PEUGEOT 3008 HYBRID je v plně elektrickém režimu až 59 km dle metody WLTP. Tato metoda poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o skutečném dojezdu odpovídající reálnému využití vozu.

Režimy jízdy

 • Elektrický režim: jízda v plně elektrickém režimu do rychlosti 135 km/h
 • Hybridní režim: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro efektivnější využití obou pohonných jednotek
 • Sport: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro vyšší dynamiku a maximální výkon
 • 4WD: lepší ovladatelnost, stabilitu a trakční schopnost vozu ve ztížených podmínkách (pohon 4 kol, kombinovaný výkon dvou elektromotorů a spalovacího motoru 300 k)

Rekuperace při brzdění

 • Při brzdění a zpomalování, kdy řidič uvolní brzdový pedál, dochází u hybridního pohonu nového SUV 3008 k rekuperaci energie (tato energie zůstává u spalovacích motorů nevyužitá).
 • Díky této možnosti částečného dobíjení vysokonapěťové baterie se dojezd vozu v elektrickém režimu prodlužuje.
 • Aktivováním funkce Brake bude vozidlo zpomalovat bez nutnosti sešlápnout brzdový pedál a dojde k rekuperaci energie.

Snadné a rychlé dobíjení
Chcete-li plně využít výhod nového SUV PEUGEOT 3008 HYBRID a jeho plně elektrického režimu ve spojení s úsporou spotřeby paliva a nižších emisí CO₂, doporučujeme pravidelně dobíjet baterii.
V domácích podmínkách můžete dobít své nové SUV PEUGEOT 3008 HYBRID na maximální kapacitu za 7 hodin z klasické zásuvky (8 A, 230 V) nebo za 4 hodiny ze zásuvky se zvýšeným výkonem (14 A, 230 V).
Rychleji a bezpečněji můžete dobíjet pomocí Wallboxu: dobití do plné kapacity je možné dosáhnout za méně než 1 h 45 minut pomocí jednofázového Wallboxu o výkonu 7,4 kWi. Wall Box zajišťuje nejbezpečnější a nejrychlejší způsob nabíjení.
V Evropě je také rozsáhlá síť více než 185 000 veřejných dobíjecích stanic, které můžete využít pro dobíjení svého plug-in hybridního vozu.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS