Peugeot 301

prodej v ČR ukončen
 

Peugeot Kopecký Sedan reprezentativního vzhledu
Peugeot 301 byl prvním vozem značky Peugeot speciálně vyvinutým pro trh sedanů segmentu B. Cílí na klientelu různých mezinárodních trhů, která hledá kvalitní sedan reprezentativního vzhledu. Od uvedení na trh (v roce 2012) bylo po celém světě vyrobeno přes 360 000 kusů. Úspěch vozu plyne z jeho oceňovaných vlastností, konkrétně jde o prostor pro pasažéry a kapacitu zavazadlového prostoru, které jsou nejlepší v segmentu, dynamické jízdní vlastnosti, za nimiž stojí odborné know-how značky Peugeot, a provedení vozu přizpůsobené jízdním podmínkám jednotlivých zemí, kde se tento model prodává.

Vertikální maska chladiče, světlomety v jedné rovině s karoserií a precizní úpravy přispívají k odolnosti vozu. Světelný podpis doplněný vepředu o LED diody dodává vozu na atraktivitě. Zásadním rysem nového modernějšího vzhledu vozu je velký dotykový 7palcový displej, který je díky kapacitní technologii rychlý a přesný. Na displeji se zobrazuje obraz z parkovací kamery a 3D navigačního systému TomTom. Pomocí propojení Mirror Screen triple play, které je v tomto segmentu unikátní, se na displeji duplikuje obsah smartphonu.

Dynamický charakter podvozku doplňuje moderní řada motorů. Novinkou u modelu nový Peugeot 301 je tříválcový benzinový motor PureTech, kterým je již vybaven více než milion vozů značky Peugeot po celém světě. Automatická převodovka poslední generace EAT6 s technologií Quickshift je spojena s benzínovým motorem 1.6 VTi 115 k. Mezi dieselovými motory vyniká verze 1.6 BlueHDi 100 k, která zajišťuje rekordní jízdní komfort a spotřebu paliva.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.