Peugeot 508

již od 910 000 Kč
Nový Peugeot 508 mění vše. Nová nízká a kompaktní karoserie, ostrý a svalnatý design exteriéru a pozoruhodný interiér jsou příslibem intenzivních zážitků. Díky jízdním vlastnostem, novým motorům a bohaté technologické výbavě představuje obrovský generační skok.

Peugeot Kopecký Upoutá na první pohled
Nový Peugeot 508 upoutá na první pohled silou své expresivity a dynamickým postojem. Výška vozu byla snížena – na pouhých 140 cm – a jeho aerodynamické plynulé linie připomínají styl kupé. Přední strana působí impozantně až agresivně. Mezi světlomety Full LED, které se přímo inspirovaly u nejnovějšího koncepčního vozu značky, se prosazuje jemně propracovaná šachovnicová maska chladiče. Uprostřed ní trůní logo lva a na nose kapoty je umístěno označení 508. Vertikální vizuální podpis s opalescenčními LED denními světly dodává vozu výraznou exkluzivní identitu.

Při pohledu z profilu upoutají pozornost dokonale vyvážené proporce vozu, linie střechy je nízko posazená, ladně plynulá, přesně v souladu s principy prémiových automobilů. Peugeot 508 působí kompaktně, měří pouze 475 cm. Tvar karoserie dotvářejí úzké prosklené plochy odhalující bezrámové dveře.

Vzadu najdeme horizontální leskle černý pás zasazený mezi zadní světla, který je charakteristickým prvkem expresivní zadní části posledních modelů značky. Okamžitě ale upoutají trojrozměrná zadní světla Full LED převzatá přímo od nejnovějších koncepčních vozů Peugeot. Pohled na zadní část vozu také odhaluje originální rysy nového Peugeotu 508: důvtipně skryté víko zavazadlového prostoru, který spojuje eleganci a praktičnost s optimálním přístupem k zavazadlovému prostoru o celkovém objemu 487 l.

Nový Peugeot 508 představuje skutečnou pozvánku k cestování první třídou. Volba a kvalita materiálů použitých u dekorativních prvků nebo u čalounění a péče věnovaná jejich zpracování – to vše přispělo k tomu, že na posádku čeká příjemné, moderní a elegantní prostředí kabiny.

Nový Peugeot 508 nabízí celý arzenál podpůrných prvků řízení nejnovější generace:

 • systém nočního vidění (Night vision)
 • adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go
 • systém udržování vozu v jízdním pruhu
 • systém Full Park Assist s perimetrickou funkcí Flankguard
 • světlomety Full LED s funkcí EVS (přídavné osvětlení do zatáčky)
 • automatické přepínání dálkových světel
 • zadní světla ARS (s přizpůsobující se intenzitou), trvale rozsvícené
 • systém automatického nouzového brzdění a system varování před srážkou
 • aktivní varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
 • systém sledování pozornosti řidiče
 • rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy)
 • aktivní systém sledování mrtvého úhlu (s úpravou dráhy vozu)

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.