Peugeot e-208

již od 810 000 Kč
Nový městský vůz PEUGEOT e‑208 se 100% elektrickým motorem je překvapivě hbitý, řidiči nabízí stimulující jízdní zážitky a otevírá mu nové možnosti mobility.

Peugeot Kopecký Odlišný design
Atraktivní elektrický vůz e‑208 vám padne do oka. Odlišuje se exkluzivními prvky, které jsou odrazem modernosti a technologické vyspělosti. Oproti standardnímu modelu se spalovacím motorem disponuje elektrická verze unikátními prvky, které zdobí exteriér nového PEUGEOT e‑208: monogram "e" a dvoubarevný znak lva, přední maska v barvě karoserie, černé podběhy kol, aerodynamická hliníková 17’’ kola s diamantovým efektem a výplněmi*, které zlepšují aerodynamické parametry. V interiéru najdete elegantní čalounění v kombinaci Alcantara© / látka Gris Gréval*. Nový PEUGEOT e‑208 si navíc dokázal zachovat nezměněnou prostornost a řidiči i ostatním cestujícím nabízí maximální pohodlí.

Uživatelsky příjemný & intuitivní displej
Velký dotykový displej 10” HDi se ve voze e-208 ovládá* hlasovými povely, ovladači na volantu nebo jednoduše 7 dotykovými tlačítky. Na displeji se zobrazuje technologická animace fungování pohonu v reálném čase a díky funkci Mirror Screeni můžete v novém voze PEUGEOT 208 využívat Apple CarPlayTM, Android Auto nebo MirrorLink®.

Elektrický motor
Zažijte při řízení potěšení a příjemné okamžiky v tichém a uklidňujícím prostředí nového PEUGEOT e‑208:
• Elektrický motor s výkonem 100 kW (136 k), toč. moment 260Nm
Baterie 50kWh, konektory: CCS Combo, Mennekes
• Dojezd vozu až 340 km WLTP / tj. 450 km NEDC
Baterie má záruku 8 let nebo 160 000 km na 70 % kapacity.

Nový elektrický vůz PEUGEOT e‑208 nabízí 3 režimy řízení:
Eco: optimalizace dojezdu pomocí regulace některých parametrů
Normal: optimální komfort v každodenním provozu
Sport: prioritou je výkon a zážitek z jízdy, maximální výkon a točivý moment (zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,1 s).

Režim "Brake" umožňuje 2 úrovně brzdění motorem (mírné nebo zesílené dobíjení baterie), během nichž dochází při zpomalení k nabíjení baterie:
postupné mírné brzdění, které se pocitově blíží vozu se spalovacím motorem
zesílené, kdy lze zpomalení vozu kontrolovat pedálem plynu

Nabíjení z domova a v zaměstnání
Snadné a intiutivní nabíjení vozu vám zjednoduší život. Díky dostupnosti různých řešení nabíjení a s pomocí aplikací na Smartphonu najdete pro váš vůz vždy a všude vhodnou nabíjecí stanici. Aplikace MyPeugeot vám umožní ovládat některé funkce ve vašem voze na dálku, např. nabíjení nebo předehřátí / vychlazení interiéru před jízdou.
PEUGEOT e‑208 se z klasické domácí zásuvky nabíjí pomocí standardního kabelu dodávaného s vozem nebo ze zesílené zásuvky, která zkracuje dobu nabíjení na 16 hod.
Další možností je rychlé a bezpečné nabíjení z nástěnné nabíjecí stanice Wallbox: úplné nabití nového PEUGEOT e‑208 se při nabíjení z Wallboxu 7,4 kW může zkrátit na 7,5 hod. Jsme vám schopni připravit nabídku na domácí instalaci Wallbox uzpůsobenou vašim podmínkám.
Nabíjení z veřejné stanice - Regulace teploty baterie umožňuje použít nabíječku 100 kW a dosáhnout nabití na 80 % během 30 minut.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.