Peugeot e-Expert

již od 899 000 Kč
Elektrický užitkový vůz Peugeot e-Expert si zachoval veškeré přednosti klasické verze se spalovacím motorem. Jsou nepostradatelné pro vaše podnikání.

Peugeot Kopecký Elektrizující charakter
Moderní a čisté linie nového elektromobilu PEUGEOT e-Expert zdůrazňují charakter výkonného užitkového vozu určeného pro každodenní použití. PEUGEOT e-Expert je k dispozici ve 3 délkách a nabízí několik verzí, které odpovídají různým potřebám firemních zákazníků.
Dichroické logo PEUGEOT, které je součástí robustní přední masky, upoutá na první pohled a dokládá příslušnost k elektrickým modelům značky. Zásuvka nabíjení je snadno v dosahu, umístěna v levém předním blatníku.
PEUGEOT e-Expert neztratil s ohledem na vnitřní uspořádání nic z výhod verzí se spalovacím motorem. Nabízí užitečný objem až 6,6 m3, užitečné zatížení až 1 275 kg, výšku do 1,90 m a rovněž si zachoval svou tažnou kapacitu. Kompaktní verze L1 s délkou pouhých 4,60 m otevírá novou éru užitkových elektromobilů. S tímto snadno ovladatelným vozem jednoduše zaparkujete kdekoli a díky elektrickému pohonu budete mít přístup i do nízkoemisních zón velkých evropských měst.

Vysoký komfort jízdy
Peugeot Expert Combi vyniká lehkou dostupností ke třem řadám sedadel. Při návrhu sedadel bylo prvořadé logické ovládaní s minimem potřebných úkonů. Přiklopení sedadel ve druhé řadě sedadel umožňuje pohodlný přístup k zadní lavici. Praktické a pohodlné nastupovaní bylo hlavním kritériem při tvorbě systému ovládaní sedadel.

100% elektrotechnologie
Užitkový elektromobil PEUGEOT e-Expert může být vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 230 km (dle metody WLTP) nebo baterií 75 kWh s maximálním dojezdem až 330 km (dle WLTP) důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšil prostor pro cestující ani objem nákladového prostoru. Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.
Motor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm, stejně jako tiché a plynulé dynamické řízení.

Dojezd a dobíjení
Reálný dojezd vozu PEUGEOT e-Expert vám umožní ujet na jedno nabití až 330 km podle metody WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). Protokol WLTP poskytuje přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečných podmínek používání vozu než dřívější testování NEDC.
Dobíjet svůj nový užitkový vůz PEUGEOT e-Expert můžete různými způsoby, které vám zaručí maximální reálný dojezd až 330 km WLTP. Podle svých preferencí můžete volit mezi dvěma palubními nabíječkami, sériově dodávanou jednofázovou nabíječkou 7,4 kW nebo třífázovou o výkonu 11 kW dodávanou na přání.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.