Peugeot iOn

již od 717 288,- Kč
Mimořádně úsporný Peugeot i0n poháněný 100% elektrickým pohonem mění pohled na jízdu v městském provozu. Tento šikovný malý vůz se může při jízdě pochlubit nulovými emisemi škodlivin a C02 a tedy i příkladnou ohleduplností vůči životnímu prostředí.

Peugeot Kopecký Úsporný Peugeot i0n poháněný 100% elektrickým pohonem
Kompaktní rozměry (délka 3,48 m, šířka 1,47 m), skvělý průměr otáčení a elektrický posilovač řízení… i0n se ve městě pohybuje velmi snadno a obratně. Díky své živosti a síle charakteru se i0n dokáže bez obtíží prosadit i v rušném městském provozu.
Z pohledu základní výbavy zůstává Peugeot i0n věrný koncepci moderního a praktického městského vozu. Palubní počítač, elektricky ovládaná přední a zadní okna, denní svícení, 2 výsuvné držáky nápojů nebo 12V zásuvka vám zpříjemní každodenní používání vozu.
Environmentální účinnost Peugeotu i0n je unikátní: za jízdy produkuje nulové emise škodlivin a CO2. i0n za ni v soutěži vyhlášené MAAF Assurances, v rámci níž jsou oceňovány ekologicky šetrné vozy a technologie, získal cenu Grand Prix Auto Environnement 2010.
Peugeot i0n je vybaven Lithium-ionovou baterií, jejíž energetická zásobní kapacita je podstatně vyšší než u starých typů baterií Ni Cd používaných v devadesátých letech. Jedná se o baterii bez paměťového efektu, která může být dobíjena i jen částečně bez potřeby pravidelného kompletního vybití. Používání je jednoduché - připojením do standardní zásuvky 220V v domácí síti* se baterie plně nabije za 9 hodin.
Rychlé dobíjení probíhá přes speciální třífázové napájecí rozhraní 380 V, za 15 minut se baterie nabije na 50 % kapacity, za 30 minut na 80 %. Služba Peugeot Connect Electric umožňuje přes PC konzultovat stav baterie a dojezd vozu.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.