Novinky

ze světa Peugeot

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY nabízející prověřené ojeté vozy s Pečetí jakosti DEKRA funguje v České republice už pátým rokem. Dosud byl limit pro zařazení vozidla do programu nastaven na 6 let a 130 000 km, nyní však došlo díky kvalitě vozidel k jeho navýšení na 8 let a 180 000 km.

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY vznikl v říjnu roku 2010 jako reakce na netransparentní trh s ojetými automobily v České republice. Za uplynulých pět let se do projektu zapojilo 15 koncesí značky Peugeot. Celkem prošlo programem PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY (PVV) téměř 3 000 vozidel. Tyto ojeté vozy většinou původně sloužily v ČR jakožto referentské, nebo byly dovezeny ze zahraničí, zejména z Belgie a Francie, kde byly používány v rámci krátkodobých pronájmů, operativních leasingů apod.

Číst dál...

Pikantní obchodní nabídka na vozy Peugeot

Objevte pikantní obchodní nabídku na celou naší modelovou řadu. Například nový Peugeot 308 s motorem roku PureTech můžete mít za pikantních 352 500 Kč, a to včetně bohaté výbavy ACTIVE obsahující mimo jiné dvouzónovou automatickou klimatizaci, hliníková kola, dotykový displej a světla LED.

Navíc můžete využít speciálního financování Live! s bonusem 15 000 Kč a výkupního bonusu 20 000 Kč za váš starý vůz. Výkupní bonus lze využít i bez financování, a na nový vůz samozřejmě dostanete pětiletou značkovou záruku!

Číst dál...

Nový PEUGEOT 208 – Probuďte svou skrytou energii!

Nejprodávanější model značky Peugeot 208 se tři roky po svém uvedení na trh dočkal nového vzhledu. Design je výraznější, sportovnější a elegantnější. Vzhled vozu podtrhují sériově montovaná 3D světla s LED diodami, nové odstíny, jako je zářivě oranžová Power, a nové možností úprav na míru. Nabídka se rozšířila o verze GT Line a GTi by Peugeot Sport, podtrhující posun značky k luxusnějším kategoriím. V nabídce je zejména nejúspornější spalovací motor na světě, jehož spotřeba činí pouze 3 l / 100 km a emise 79 g CO2 /km.

Číst dál...

Z 0 na 100 za 1,73 vteřiny

To je Peugeot Vision Gran Turismo

Peugeot Vision Gran Turismo vstoupil do hry Gran Turismo 6. Peugeot tak nabízí milionům hráčů možnost řídit supercar s poměrem hmotnosti a výkonu 1:1, tj. 875 kg na 875 k, a schopnosti zrychlit z 0 na 100 km/hod za 1,73 vteřiny ve hře Gran Turismo (GT6™) exkluzivně na PlayStation®3.

Číst dál...

Peugeot 508 a 508SW

Kompletní servis na 3 roky zdarma

Pořiďte si nyní nový Peugeot z modelové řady 508 a dostanete k němu smlouvu Optiway Servis zdarma. Díky této smlouvě získáte kompletní tříletý servis včetně náhradních dílů, údržby, práce či nadstandardní asistenční služby. Není nač čekat. Řekněte starostem au revoir s novým Peugeotem 508 se smlouvou Optiway Servis a užívejte si mimořádné jízdní zážitky v atmosféře prvotřídního luxusu a komfortu.

Číst dál...

Peugeot 308 R HYbrid

Kompaktní hatchback s ohromujícím výkonem

Výkon 500 k a pohon všech čtyř kol posunují hranice sportovnosti v segmentu a přinášejí mimořádné výsledky.

Výkony vozu Peugeot 308 jsou na vysoké úrovni, bez ohledu na verzi karoserie či motor. Je to díky multifunkčnosti jeho platformy EMP2, na jejímž základě vyvinula divize Peugeot Sport nový hybridní benzínový pohon plug-in. Peugeot 308 R HYbrid při této příležitosti představuje zcela nový interiér se čtyřmi samostatnými sedadly a modročernou kombinací vzájemně jasně oddělených barev.

Číst dál...

Vítáme nové členy rodiny Peugeot Partner

Nový Peugeot Partner

Nové modely Peugeot Partner a Peugeot Tepee byly poprvé představeny na autosalonu v Alžírsku (18.- 28. března 2015), kde odhalily svůj nový design i technologie. Výrazná přední část vozu dostala novou masku chladiče, která navazuje na současný design ostatních modelů značky.

Číst dál...

Peugeot Expert a Peugeot Boxer

Komplexní servis na 2 roky zdarma

Pořiďte si Peugeot Boxer nebo Expert a dostanete k němu smlouvu Optiway Servis ZDARMA. Díky této smlouvě získáte kompletní servis vašeho vozu včetně náhradních dílů, údržby, práce či nadstandardních služeb na 2 roky nebo do najetí 90.000km.

Číst dál...

Peugeot Foodtruck

Foodtruck Peugeot, který vznikl ve studiu Peugeot Design Lab, byl ve světové premiéře představen 2. dubna 2015 v Paříži. Tato pojízdná restaurace disponuje komplexně vybavenou kuchyní schopnou připravit jídla, která jsou pro vůz typu „food truck“ nevídaná a přináší tak velice inovativní gastronomické zážitky. Foodtruck Peugeot je se svými tvary kopírujícími technické části kompaktní a výborně se hodí do městského prostředí.

Číst dál...

Peugeot 308 Business Line

Peugeot 308 Business Line zaměřená na firmy

Tato verze je součástí evropského konceptu, který automobilka PEUGEOT dlouhodobě efektivně využívá v rámci komunikace a prodeje specifických vozidel firemním klientům. Verze modelu 308 BUSINESS LINE vychází ze základního provedení ACCESS, nicméně je vybavena doplňky odpovídajícím požadavkům firemních klientů.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas