Novinky

ze světa Peugeot

Peugeot nejen slouží, ale rozdává radost.

Nejste Pežoťák? Stejně se bavte!

Tak tady vyhrává každý, vždyť pomoc dětem je přeci výhra k nezaplacení.

PEŽOŤÁK už dlouho fandí dětem z MOTÝLKA a teď také všem, co se rozhodli fandit s ním. Proto je sbírkové PUZZLE PLNÉ VÝHER a tou nejlepší je skvělý crossover PEUGEOT 3008 na celý měsíc ZDARMA.

Číst dál...

Crossovery od Pežoťáka s pětiletou zárukou

Kopecký má zase něco navíc! Příslušenství a zábava zdarma!

Toužíte zažít víc, splnit si své sny a nenechat se ničím omezovat? Crossovery Peugeot 2008 a 3008 jsou k tomu dokonale vybaveny. Je jedno, zda s nimi vyrazíte do městské džungle, nebo opravdové divočiny. Zážitek z jízdy bude díky skvělé výbavě ACTIVE prostě dokonalý. Navíc v ceně obou modelů máte automaticky značkovou pětiletou záruky.

Číst dál...

Výprodej referenčních vozů 2014

Přišel čas na výměnu

Disponujeme největším centrem předváděcích a náhradních vozidel Peugeot, díky kterému můžeme kromě běžně nabízených modelů poskytnout zákazníkům k vyzkoušení i prémiové modely značky. Vzhledem k pravidelné obměně vozidel do roka stáří a max.počtu najetých kilometrů, můžeme našim zákazníkům nabídnout i kvalitní, prověřené vozy se zárukou a jistotou, že prvotní úspora investice nebude znamenat neočekávané náklady do budoucna.

Číst dál...

Fotogalerie konceptů Peugeot

Stáhněte si svůj Peugeot

Být Pežoťákem znamená, že máte značku se lvem skutečně rádi - a to alespoň tak, jak ji máme rádi my, Pežoťáci od Kopeckého. Proto jsme pro Vás na této stránce připravili fotogalerii těch nejzdařilejších konceptů vozů značky Peugeot tak, abyste si svého lva mohli stáhnout jako tapetu na svůj mobil, tablet nebo počítač.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas