Novinky

ze světa Peugeot

Nastartujte své emoce s Pežoťákem na Peugeot Emotion Day

12. května budete mít v OC Europark, ve Štěrboholích nebo potom 23. června u Hypermarketu Albert, v Čestlicích jedinečnou možnost otestovat osobní vozy Peugeot včetně posledních novinek značky.

Připraveny jsou pro vás nejen oblíbené vozy SUV, ale i praktický rodinný Rifter, Peugeot 508 a v české premiéře i poslední novinka Peugeot 508 SW.

Rezervujte si svou jízdu

Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu velikonočních svátků, tedy od pátku 19.4. do pondělí 22.4. máme na všech pobočkách zavřeno.

Přejeme Veselé Velikonoce!


Týden užitkových vozů Peugeot

Od 15. do 21. dubna bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT PARTNER FURGON, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový SERVIS na 3 ROKY.

Číst dál...

EXPEDICE SEVER 2019 – travel s Travellerem

Každý z nás má jinou představu o tom jak trávit dny odpočinku a o tom jak si v této uspěchané době vyčistit svou hlavu.

Někomu stačí vyrazit na chalupu a courat po lese, někdo odpočívá v teple při šumění moře a usrkávání koktejlů, jiný nedokáže relaxovat bez aktivního pohybu, ať už jsou to lyže, vysokohorská turistika nebo opírání se do šlapek kola a někdo nejraději vyráží za kulturou.

Číst dál...Nový PEUGEOT 208 a e-208: FUTURISTIC & YOUNG

Peugeot 208 patří mezi nejžhavější novinky Ženevského autosalonu a navazuje na jeden z bestsellerů značky. Vzhledem k tomu, že přechod na nové zdroje energií neomezuje výběr tvaru karoserie či způsob využití vozu, je nový Peugeot 208 v nabídce ihned při uvedení na trh se třemi druhy motoru: 100% elektrickým, benzínovým a dieselovým.

Číst dál...

Jarní nabídka od Pežoťáka

Jaro je tady a autosalony Peugeot Kopecký si pro své zákazníky připravili Jarní nabídku. Vzhledem k tomu, že Pežoťák patří dlouhodobě k těm, kteří se snaží mít na svých skladech maximální množství vozidel ihned k odběru, tak se nejedná o jen tak nějaký doprodej skladových vozů.

Číst dál...

Pežoťák představil nový Peugeot 508

Na začátku února uspořádaly Autosalony Kopecký na Národní třídě, v těsném sousedství s Novou scénou Národního divadla, představení nového Peugeotu 508. Příjemným společenským večerem nás provázel Jakub Železný. Tomu, tentokrát sekundoval také manažer prodeje autosalonu Kopecký, pan Václav Bánský, jenž měl za úkol seznámit v krátkosti všechny přítomné hosty s touto francouzskou novinkou.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas